Bugün: 17.09.2019

URFA'YA BÜYÜK PROJE

URFA'YA BÜYÜK PROJE

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi projelere imza atmaya devam ediyor. Geçmişte yapılan ve büyük başarı elde edilen bilimden sanata kadar her alanda bir çok projelerine bir yenisini daha ekledi.17.05.2017 02:01

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi projelere imza atmaya devam ediyor. Geçmişte yapılan ve büyük başarı elde edilen bilimden sanata kadar her alanda bir çok projelerine bir yenisini daha ekledi.

 

Son olarak Ar-Ge kapsamında İlimiz Şanlıurfa için hazırlanan 100.000 TL hibeli TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği'nin desteklenmesine karar verildiği belirtiliyor. Bu haber başta İl Milli Eğitim bünyesinde görev alan herkesi sevindirirken Urfa halkı da bu mutluluğa ortak oldu. İlimiz Şanlıurfa’nın bu şekilde anılması ve ilimize maddi ve manevi büyük bir katkı sunacak olan bu çalışmaların arka arkaya gelmesi takdire şayandır, diyen veli ve öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürlüğünü tebrik etti.

 

Ar-Ge Birimi geçtiğimiz günlerde mesleki eğitim ve bilim şenliğini, kariyer günlerini düzenlemiş ve Urfa eğitim sahasında önemli ses getirmişti.

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.