Bugün: 23.05.2019

Başkan Adayı Kuş Ev Toplantılarını Sürdürüyor

Başkan Adayı Kuş Ev Toplantılarını Sürdürüyor

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, seçim çalışmaları kapsamında ev toplantılarına devam ediyor.22.02.2019 14:25

İlçede “58 Meydanı” olarak bilinen Kurtuluş Mahallesinde Bülent Sunay’ın ev sahipliğinde düzenlenen ev toplantısına İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte katılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, mahalle sakinleriyle istişarelerde bulundu ve 31 Mart yerel seçimleri için dua ve destek istedi.

AK Başkan Adayı Kuş’u oldukça samimi karşılayan mahalle sakinleri düzenledikleri ev toplantısında AK Partiye ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş’a sonuna kadar destek verdiklerinin mesajını verdiler.

Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Sunay ailesinin üyelerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, “ Şanlıurfa’mızın köklü ailelerinden Sunay ailesinin misafiri olduk.  Allah onlardan razı olsun. Birbirlerine olan birliktelikleri bizleri oldukça etkiledi. Bize 31 Mart’ta destek olacaklarına söz verdiler. Bende huzurlarınızda onlara bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantının ev sahipliğini yapan Bülent Sunay ise yaptığı açıklamada davetlerini kurmayarak toplantılarına katılan Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve İlçe Başkanı Mehmet Moğol’a teşekkür ettiğini söyledi.

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.