Bugün: 28.02.2020

BAŞKAN MEHMET KUŞ’tan Teşekkür Mesajı

BAŞKAN MEHMET KUŞ’tan Teşekkür Mesajı

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçe Belediye Başkanlığı’nı kazanan Mehmet Kuş, 31 Mart yerel seçimlerinde kendisine oy veren, vermeyen tüm Eyyübiye ilçe halkına teşekkür etti.02.04.2019 10:05

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Eyyübiye Belediye Başkanlığı’na aday olarak gösterilen Mehmet Kuş, yapılan seçim sonrası Eyyübiye ilçesine Başkan olarak seçildi. Başkan Mehmet Kuş, seçim sonrası teşekkür mesajı yayımlayarak, önümüzdeki 5 yıl içerisinde vaat ettikleri projeleri tek tek hayata geçireceklerini söyledi.

Kuş, Eyyübiye halkının güvenini boşa çıkarmamak için büyük çaba göstereceklerini belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerde Eyyübiye’de vatandaşlarımız demokratik haklarını sandığa giderek, en güzel şekilde kullandı. Vatandaşlarımızın bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti yöneticilerimiz, gençlik ve kadın kollarımız, meclis üyesi adaylarımız ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek bir ve beraber olduk. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca destekleriyle bize büyük bir teveccühte bulunarak, bu önemli makama layık gören çok değerli hemşerilerime ve Belediye Başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer partilerin adaylarına teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren bizlere oy veren, vermeyen herkesin Belediye Başkanı olmaya çalışacağım. Hiç kimseye ayırım yapmadan herkese eşit mesafede hizmet edeceğim. Seçim çalışmaları boyunca şahsıma ve partime destek ve teveccühlerini esirgemeyen tüm halkımız başta olmak üzere, belediye meclis üyelerimiz ve adaylarımıza, sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, çalışanlarımıza ve maddi manevi yanımızda olan tüm gönül taşlarımıza, bizlere oy veren vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının hem ülkemize hem de hepimizin ortak değeri ve önceliği olan Eyyübiye’mize hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.