Bugün: 23.01.2020

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Hasan Karataş açılışı mitinge dönüştü

Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Hasan Karataş açılışı mitinge dönüştü

Şanlıurfa Merkez Eyyübiye İlçesinde Meclis Üyesi adaylığında bulunan Hasan Karataş açtığı seçim bürosu mitinge dönüştü.19.03.2019 10:44

Haleplibahçe mahalesinde Mersavi Aşiretinin desteği ve mahallenin katılımı ile seçim bürosu açılışı mitinge dönüştü.
Açılışa Eski Şanlıurfa Belediye Başkanı Uğur Esat Akgül, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim, Mersavi Aşiret ağası Fevzi Karataş, AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve adaylar katıldı.


Seçim bürosunun açılışına katılımlarından dolayı Mersavi aşiretine ve AK Parti gönüldaşlarına teşekkür eden Eyyübiye Meclis Üyesi adayı Hasan Karataş: "Böylesine güçlü bir destekle 31 Mart günü zafere ulaşacağız. Eyyübiye ve Şanlıurfa AK Belediyecilik ile daha da gelişecektir" dedi.


Eyyübiye için yeni projelerin olduğunu anımsatan AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş: "Hep birlikte Eyyübiye'yi imar edeceğiz" dedi.


Eyyübiye tapu sorununu Başkan Adayı Kuş ile çözeceklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül: "Eyyübiye'de tapu sorununu çözeceğiz. Şanlıurfa Türkiye'nin en güvenilir kenti olacaktır. Ankara ve İstanbul'daki iş adamları kentte yatırım yapmaya davet edeceğim. İşsizliği çözmek için gayret edeceğim" dedi.

Ali Aslan / www.eyyubiye.com 


 

Diğer SİYASET haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.