Bugün: 20.10.2018

Ema Ayakkabıyla İş Sağlığınızı Garantiye Alınız

Ema Ayakkabıyla İş Sağlığınızı Garantiye Alınız

İş güvenlik ayakkabısı, ayaklara, bele, omuriliğe destek sağlar ve darbelerden sizi korur.21.04.2017 14:17

Ema markası 1991 yılından beri üretimini gerçekleştirdiği iş ayakkabıları ile sanayi gibi türlerinde iş yapmakta olan insanların çalışma güvenliklerini sağlamaktadır. İş koşullarınıza göre bir çok farklı türde seçebileceğiniz iş güvenlik ayakkabısı çeşitlerimiz sitemizde ve fabrikalarımızda satışları yapılmaktadır. Hem yazlık hem de kışlık iş ayakkabıları üreterek bu konuda çalışan insanların ayaklarını güvence altına alıyoruz.

İnsanlar özellikle de çalışma hayatlarında sürekli olarak ayakta kalma durumuna tabi tutuluyorlar. Bundan dolayı giydikleri ayakkabının önemi oldukça büyüktür. İşte bu konuda devreye hemen ema markasının iş güvenlik ayakkabı çeşitleri giriyor. 1991 yılından beri ülkemizdeki iş güvenliği konusunda ayakkabı üretimi gerçekleştiren bu marka kalite konusunda ülkemizde en üst noktadadır.

Kompozit burun iş ayakkabı çeşidi elektrikçi iş ayakkabı çeşidi hafif iş ayakkabı çeşidi ve yazlık ile kışlık olarak ayrılan iş güvenlik ayakkabısı çeşitleri sitemizde bulunmaktadır. Bu ayakkabıların en büyük özellikleri çalışma hayatınızda sizlerin güvenliğinizi arttırmaktır. Özellikle hiç su geçirmeyen ve elektrik geçirmeyen yapıda olması sanayi ve türevleri alanlarında çalışan işçiler için oldukça önemli bir durumdur. Bu konuda bir çok büyük firmanın sahipleri işçilerine bu ayakkabı çeşitlerinden alarak işçi sağlığını da korumaya yönelik tavrımızı desteklemektedir. Hem yaz için ideal olan ve hem de kış için ideal olan çeşitleri ile sizlerin ayaklarını mevsimlere özel olarak da rahatlığa kavuşturacaktır.

İş güvenlik ayakkabısı çeşitlerimizin her biri İSO standartlarında üretilmek ile birlikte bu standartların gerektirdiği tüm kuralları da yerine getirmektedir. Oldukça kaliteli bir üretim aşamasından geçirdiğimiz bu iş güvenlik ayakkabı modellerimizin üretimlerinin her biri farklı olarak gerçekleşiyor. Mesela elektrikçi ayakkabısı için ürettiğimiz ayakkabı çeşidimizde yalıtıma önem veriyoruz ve ince bir ayakkabı yapıyoruz. Bir diğer ayakkabı çeşidimizde ağır işlerde çalışan insanlar için dış kısmını daha kalın yapıyoruz. Farklı özellikler ile bir çok iş güvenliği ayakkabısı çeşitleri üretmekteyiz. Ema markasını sadece ülkemize içine değil aynı zamanda da yurt dışına da açarak tüm dünyaya işçi sağlığını korumak amacı ile ürettiğimiz ayakkabılarımızı tanıtıyoruz. 


Etiketler: İş güvenlik ayakkabısı

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.