Bugün: 24.06.2018

İş Adamı Halil ERYAVUZ'un Mercedes-Benz Ziyareti...

İş Adamı Halil ERYAVUZ'un Mercedes-Benz Ziyareti...

İş adamı Halil ERYAVUZ, Mercedes Benz Türkiye Pazarlama İletişimi Gurup Şefi Başak Demiryumruk DİKİCİ ile görüşme gerçekleştirdi.01.06.2017 14:40

   İş adamı Halil ERYAVUZ, Mercedes Benz Türkiye Pazarlama İletişimi Gurup Şefi Başak Demiryumruk DİKİCİ ile görüşme gerçekleştirdi.

Halil Eryavuz ile yapılan röportajda;

    Sevgili Başak ile ilk tanışmamız 2009 yılında Mercedes Benz Gelecegin Liderleri Kurumsallaşma Farkındalık Egitimleri ile gerçekleşti.

     Birçok otobüs firması sahipleri ile bir araya gelerek, egitimin son virajını da almanya'nın stuttgart kentinde mercedes benz müzesi &dr. Carl benz müzesini gezerek tamamlamıştık.

      2009-2015 yılları arasında dedemi, babamı şirket içi temsil ederken, 11 ocak 2016 tarihinde ise İzmir merkezli şirket olan Cesurel Turizm Gıda San. Tic. Ltd. Şti. kurarak şahsımı temsil etme gücü elde ettim. Bu yapılanlar hayatın birer neşeli merdivenlerini çıkıyor olsak gerek diye düşünüyorum.

     Sevgili Başak'ı ailemizden biri olarak her zaman görüyor, Dede Baba Torun 3 kuşağı kapsayan gelenek olduğu için bugün Mercedes Benz Türkiye Satış Pazarlama Binasında bulunarak hatıralar canlansın istedim.

    Tüm Mercedes-Benz Emekçi kardeşlerime yaptığı güzel çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum.

       Bu arada sevgili Başak göstermiş olduğun misafirpervervikten dolayı teşekkür eder, seni ve aileni de izmir'e bekliyorum, dedi.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.