Bugün: 24.06.2018

Yalancı Gazetecilere Yılmaztekin'den Tokat

Yalancı Gazetecilere Yılmaztekin'den Tokat

Urfa’da Kemalettin Yılmaztekin’in eşi ile ilgili iftira ve yalan haber yayınlama iddiasıyla hakkında dava açılan urfadeğişim.com ve ruha ajansın Ak Parti Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin’in eşi ile ilgili haber için erişim engeli kararı verildi.15.06.2017 23:01

Urfa’da Kemalettin Yılmaztekin’in eşi ile ilgili iftira ve yalan haber yayınlama iddiasıyla hakkında dava açılan urfadeğişim.com ve ruha ajansın Ak Parti Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin’in eşi ile ilgili haber için erişim engeli kararı verildi.

Haber ajansı çalışanları ve urfadeğişim gazetesi çalışanları geçen hafta tabir-i caizse sağa sola çatarak gündeme oturmaya çalışırken sert kayaya çarptı.

Bir yandan profesyonelce işini yapan ve maliyeye resmi kayıtlı haber yapan sitelere de iftira atarak gündeme oturmaya çalıştılar.

Urfa’nın gündemini sürekli takip eden ve çok takip edilen ciddi ve profesyonelce yayın yapan bazı haber siteleri ve yöneticileri de tüm bu çirkefliklere karşı “ Her lafa verecek cevabımız vardır, ama bir lafa bakarız laf mı diye bir de söyleyene bakarız adamı mı diye"  şeklinde bir yaklaşım sergilediler.

Ortaya koydukları iddiaların arkası boş olunca Urfa Ak Parti milletvekili Kemalettin Yılmaz tekin hemen foyalarını çıkartıp mahkemeye verdi. Kendisin eşiyle ilgili yapılan habere tepki olarak “ bu iddialar yalandır. Bunu yazan da yalancıdır, diye ilk tepkisini vermiştir. Olay mahkemeye taşındı ve Mahkeme bir günde o sitelere erişim yasağı koyarak karar verdi.

Vatandaşlar bugün bu karardan sonra sosyal medyada "Gazetecilik herkesin işi değildir, çamur at izi kalsın anlayışıyla habercilik olmuyor işte. Kimi de “ yalancının mumu yatsıya kadar… “ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Tüm bu gelişmeler sonucunda bugün mahkemece alınan kararla sitenin Urfa Ak Parti Milletvekili’nin eşi  ile ilgili yaptıkları yalan haberin erişime  kapandığı görüldü.

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.